14 luty 2021 godz. 20:00
ONLINE NA ŻYWO

AGENDA
20:00 – 21:00 online SHOW Zaklinacz Kobiet
21:00 – 21:30 Q&A po SHOW (będzie można dopytać 🙂 )
może chwilę się przedłużyć 🙂  

14 luty 2021
WALENTYNKI

Wszystko co Kobieta chce byś o niej wiedział, ale nie jak Ci to powiedzieć.
TAK BYŁO NA SCENIE
Ze względów technicznych ilość miejsc ograniczona.
Liczy się kolejność zapisów.

UWAGA!!
TYLKO TERAZ 49 zł

zamiast 149 zł
Ile razy zastanawiałaś się dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie?

Zaklinacz Kobiet to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie.
Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku.

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

AUTOR SPEKTAKLU

Grzegorz Kordek

mentor, ekspert, autor, coach, terapeuta

Dlaczego podejście „na wesoło”?

Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru.
Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie. Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek.

Doskonały pomysł na spędzenie
WALENTYNKOWEGO wieczoru

DLA KOBIET jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny i zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co Ty od dłuższego czasu starasz się mu powiedzieć oraz możliwość zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku.

DLA MĘŻCZYZN jest to szansa, by znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania: „Jak zrozumieć kobietę?”, „Czego pragną kobiety?” oraz okazja do odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu

DLA ZWIĄZKU to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. Zabawne historie wywołują wśród publiczności refleksje w stylu: „Ja to już chyba gdzieś widziałem” „Czy Ty nas wczoraj podglądałeś?” i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

UWAGA!!
TYLKO TERAZ 49 zł

zamiast 149 zł
Promocyjna oferta aktualna jeszcze tylko
Godzin
Minut
Sekund

O ile jednak seans jest doskonałą zabawą, to przede wszystkim potężną dawką wiedzy podaną w prosty „samo przyswajalny” sposób. Takie właśnie podejście sprawia, że skuteczność seansów jest taka duża.

„Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”. „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam już sposób na mojego faceta” tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie

Refleksje osób które były na spektaklu

Panie Grzegorzu! Efekty zauważyłam już po wyjściu z seansu! Naprawdę polecam każdemu. Tak jak już ktoś wspomniał wcześniej, niby się wszystko wie, ale… Nie stosujemy tego w codziennym życiu. Jednakże po terapii wszystko się rozjaśniło, zauważyliśmy co było nie tak, jak to naprawić. W życie weszły pkt, jaskinia Pozdrawiam gorąco i czekamy na następny seans dla kobietek!

Ara

Grzegorzem na Scenie Muzycznej w Gdańsku dotyczące facetów DZIAŁAJĄ- wdrażane nie tylko w ognisku domowym ale i w pracy wśród współpracowników….. niesamowite .Dziękuję Polecam oba spektakle byłam z koleżanką z pracy do dziś śmiejemy się na wspomnienie naszego wypadu z kultura (jak go określiłyśmy) Zastanawiamy sie nad założeniem zeszytu do punktacji naszych kolegów ,gdyż gubimy się od nadmiaru pozytywnych relacji z nimi……

Karolina z Gdańska

Witam, Byłam na show p. Grzegorza w Łodzi. Rewelacja!!! Ja nazwałabym jednak spotkanie nie show a raczej szkoleniem z obsługi faceta:) I tak to będę nazywać. Wszystkie spostrzeżenia i uwagi dot. facetów i nas jak w 100% prawdziwe i trafione. Brak mi słów by ująć to słowami, w każdym razie Polecam Polecam Polecam. P. Grzegorz niesamowity (chętnie bym z takim facetem poszła na randkę-mało jest takich facetów. Emanuje od niego ciepełko i niesamowita energia!! P. Grzegorzu pozdrawiam;))Trzymam kciuki za sukces i powodzenie w realizowaniu pomysłu-jest świetny, super i nietuzinkowy. Będę rozgłaszać gdzie to tylko możliwe:)

Karolina

Witam, byłam na spotkaniu w Szczecinie. Jestem pod wrażeniem jak Pan Grzegorz trafia w sedno sprawy. Myślę, ze takich show powinno być więcej bo mogą dużo pomoc w dzisiejszych ciężkich czasach. Takie uświadomienie nam potrzeb partnera budzi chęć walki o własny związek. Po takim spotkaniu nie trzeba nic dodawać. Wystarczy wzajemne zrozumienie.

Olunia Katowice

Witam, byłam na spotkaniu w Gdańsku. Było nas mało, ale to chyba miało swój największy urok. Ja akurat mogę potwierdzić w 95%, że z tymi mężczyznami jest dokładnie tak jak było powiedziane. I pomyśleć, że we wrześniu trafiliśmy na Zaklinacza Kobiet przez czysty przypadek- wykupiłam bilet x2 na zakupach grupowych i byłam święcie przekonana, że idziemy na kabaret Teraz to sami się z tego śmiejemy- kabaret…. Pozdrawiamy i dziękujemy za wszelkie cenne uwagi i za to, że uświadomiliśmy sobie- jaką jesteśmy super parą ( wady ma każdy, ale trzeba widzieć szczególnie te pozytywne cechy ). Pozdrawiamy

Karolina z Gdańska

Rewelacyjna zabawa. Straciłam głos od głośnego śmiech, pisku i odpowiadania na kierowane do publiczności pytania prowadzącego, który jest rewelacyjnym facetem ze sporym dystansem do samego siebie. Psychologia w przezabawnej formie. Proste – często oczywiste – prawdy dotyczące kobiet, mężczyzn, naszych emocji, zachowań i relacji w związkach zaserwowane w zabawny, lekki, ale zaskakujący i skłaniający do refleksji sposób. Świetnie się bawiłam. Polecam. Gratuluję i dziękuję.

Antek

Witam, byłam na spotkaniu w Szczecinie. Jestem pod wrażeniem jak Pan Grzegorz trafia w sedno sprawy. Myślę, ze takich show powinno być więcej bo mogą dużo pomoc w dzisiejszych ciężkich czasach. Takie uświadomienie nam potrzeb partnera budzi chęć walki o własny związek. Po takim spotkaniu nie trzeba nic dodawać. Wystarczy wzajemne zrozumienie.

Gosia
Najczęstrze pytania

Show może oglądać dowolna ilość osób na jednym urządzeniu.

Jeden bilet daje możliwość zalogowania się do platformy TYLKO na jednym urządzeniu, ale może oglądać to wiele osób 🙂 .

NIE! ale dam Ci możliwość zakupu nagrania ze spektaklu z publicznością. Spektakl online nie będzie nagrywany dostępny będzie TYLKO podczas transmisji na żywo. Dlatego bądź pewien że możesz zalogować się do platformy zaraz po zakupie i godzinę przed rozpoczęciem się spektaklu.

w przeciągu kilu minut po zakupie otrzymasz lin do wirtualnej sali oraz dane do logowania. Jeśli nie masz wiadomości sprawdź czy wpisałeś poprawny email oraz czy wiadomość nie trafiła do folderu SPAM. 

Niestety. Z przyczyn logistycznych  i technicznych oraz ze względu na skalę nie przekładamy biletów na inny termin, ale możesz kupić bilet na ten sam show w innym terminie. 

© Copyright 2020. All rights reserved