Ile razy zadawałaś sobie takie pytanie, a może słyszałaś je od innych? Przecież jesteś fajną dziewczyną, mądrą, wartościową, bystrą, inteligentną, atrakcyjną, ogarniętą kobietą, która może wiele wnieść do związku oraz dużo dać mężczyźnie. Dlaczego więc pomimo tego, jaką dobrą partią jesteś ciągle jesteś sama.

Oczywiście masz na to swoje teorie w stylu, że to Twoja decyzja, że taki jeszcze się nie urodził, że musisz odpocząć od facetów lub że teraz masz inne zajęcia niż szukanie faceta. A może czujesz już bezsilność i masz dość szukania mężczyzny czy walki o związek.

Prawda jest taka, że bez znaczenia, jaka jesteś silna, ogarnięta i twarda to pragniesz wieczorem wtulić się w mężczyznę poczuć jego ciepło i pozwolić sobie na to by już nie być silną, a poczuć się kobiecą, kochaną i słabą.

Chcesz mieć przy sobie mężczyznę, dla którego jesteś najważniejszą na świecie. Być przy kimś, komu ufasz bezwarunkowo, kochasz i w każdym słowie i geście czujesz jego miłość. Pragniesz czuć, że jesteś dla swojego mężczyzny najważniejsza na świecie. Więc dlaczego wciąż jesteś singielką?

Uważaj, bo odpowiedź może Cię zaskoczyć.

Dlaczego wciąż jesteś sama?
A może jesteś w związku, a czujesz się samotną?

Ile razy zadawałaś sobie takie pytanie, a może słyszałaś je od innych? Przecież jesteś fajną dziewczyną, mądrą, wartościową, bystrą, inteligentną, atrakcyjną, ogarniętą kobietą, która może wiele wnieść do związku oraz dużo dać mężczyźnie. Dlaczego więc pomimo tego, jaką dobrą partią jesteś ciągle jesteś sama?

Oczywiście masz na to swoje teorie w stylu, że to Twoja decyzja, że taki jeszcze się nie urodził, że musisz odpocząć od facetów lub że teraz masz inne zajęcia niż szukanie faceta. A może czujesz już bezsilność i masz dość szukania mężczyzny czy walki o związek.

Prawda jest taka, że czas nieubłaganie leci, a Ty nie stajesz się młodsza. Bądźmy szczerzy, pomimo tego, jak silną, ogarniętą i twardą jesteś to pragniesz wieczorem wtulić się w mężczyznę, poczuć jego ciepło i pozwolić sobie na to, by już nie być silną a poczuć się kobiecą, kochaną i słabą.

Chcesz mieć przy sobie mężczyznę przy którym czujesz się kochana. Być przy kimś, komu ufasz bezwarunkowo, kochasz i w każdym słowie i geście czujesz jego miłość. Pragniesz czuć, że jesteś dla swojego mężczyzny najważniejsza na świecie. 

Więc dlaczego wciąż jesteś singielką?

Uważaj, bo odpowiedź może Cię zaskoczyć.

Spotkanie poprowadzi prawdopodobnie jedyny mężczyzna, który rozumie kobiety.

Grzegorz Kordek

ekspert psychologii płci, autor, mówca

  • Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci
  • Mówca motywacyjny szczególnie ciepło odbierany przez kobiety
  • Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe
  • Szczególnie ceniony za to że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane 

Coach, trener, mentor dający szybkie zrozumienie problemu oraz pokazujący praktyczny kontekst wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.

Terapeuta pomógł tysiącom par zrozumieć siebie i odkryć na nowo radość w byciu razem.

Styl Grzegorza, łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje bardzo konkretnie skomplikowaną wiedzę w prosty wręcz samo przyswajalny sposób. 

Współpracuje między innymi z Johnem Grayem autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” z Anne Moir autorką bestsellera “Płeć Mózgu”

© Copyright 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone