Warsztat zaczyna się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poznaj i zaplanuj sprawdzoną i skuteczną drogę w 4 dni, aby krok po kroku wyjść z błędnego koła porażek związkowych i zbudować związek, jakiego pragniesz

NA ŻYWO: 14 – 17 maja 2024

Jeśli cały czas próbujesz stworzyć związek, w którym będziesz szczęśliwa, ale z jakiegoś powodu rezultaty nie zadowalają Cię, to prawdopodobnie czegoś nie wiesz.

Jeśli czujesz już bezsilność i masz ochotę odpuścić…

To znaczy, że najwyższy czas wyjść z błędnego koła porażek związkowych i zastosować profesjonalne podejście!

Prawda jest taka, że w kwestii nawiązywania nowych znajomości, poznawania mężczyzny i budowania związku podejmujesz właściwe decyzje. Dlaczego więc nie masz rezultatów, jakich oczekujesz? 

Nie masz oczekiwanych rezultatów, ponieważ podejmujesz swoje właściwe decyzje, lecz na podstawie błędnych danych. To tak jak silnik w nowoczesnym aucie, który sterowany jest przez komputer. Wystarczy jeden popsuty czujnik, który daje błędne dane, a silnik nie działa poprawnie mimo tego, że komputer i silnik jest sprawny. 

Dołącz do warsztatu na żywo i zmień programy na takie, dzięki którym zakochasz się i zbudujesz związek, o jakim marzyłaś. Wszystko w ciągu 5 dni, aby:

Weź swoje życie w swoje ręce i przejdź krok po kroku z miejsca, w którym jesteś do miejsca, w którym chcesz być.  

Jeśli chcesz się wydostać z błędnego koła porażek związkowych, musisz najpierw wiedzieć gdzie jesteś, jaka jesteś, i co sprawia, że nie masz takiego życia, jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz. Musisz wiedzieć skąd startujesz, aby wyznaczyć drogę do miejsca, w którym chcesz być.

Jeśli chcesz mieć inne efekty, powinnaś wiedzieć, co doprowadziło Cię do miejsca, w którym jesteś, co nie zadziałało, „który z czujników daje błędne informacje”, bo przecież na tych danych opierasz swoje decyzje.

Dołącz do warsztatu Gotowa na Związek, aby odkryć sabotujące programy i przekonania, które sprawiły, że teraz nie masz przy sobie mężczyzny, przy którym czujesz się kochana, ufasz mu  bezwarunkowo, kochasz i w każdym słowie i geście czujesz jego miłość. Czuć, że jesteś dla swojego mężczyzny najważniejsza na świecie.

SAMA NIESTETY TEGO NIE ODKRYJESZ 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

5 kroków do wyjścia z błędnego koła porażek związkowych

Dlaczego jesteś singielką?

Przekonania, wartości i podświadome programy sabotujące

Sztuka uwodzenia, czyli czego mężczyźni naprawdę potrzebują

Jak wyjść z błędnego koła, aby znaleźć, rozkochać i zatrzymać mężczyznę

Nagrania ze szkoleń dostępne są przez 23h, aby działać podczas warsztatu!

Dołącz do 4-dniowego warsztatu i opracuj swoją drogę do stworzenia związku, o jakim zawsze marzyłaś

Wśród osób, które są na żywo, losujemy cenne nagrody, opłaca się być na żywo.

Dołącz do warsztatu i:

Sprawdź, co czeka na Ciebie podczas 4-dniowego warsztatu, na którym opracujesz strategię poznania swojego mężczyzny!

4 x szkolenie online na żywo z Grzegorzem Kordkiem

Codziennie podczas warsztatu spotkasz się na 1 godz. z Grzegorzem, żeby dowiedzieć się jakie podjąć działania, aby być gotową na związek, o jakim marzysz. Poznasz konkretną wiedzę, otrzymasz praktyczne rady i opracujesz swoją strategię KROK PO KROKU, opartą na SPRAWDZONYM I SKUTECZNYM SYSTEMIE, dzięki któremu poznasz swojego mężczyznę i pokochasz go z wzajemnością.  

Wartość: 5000 zł

Dedykowana grupa dla uczestników

W specjalnej grupie dla uczestników będziesz mieć okazję pochwalić się swoimi sukcesami, pomysłami, zadać pytania i otrzymać feedback do swoich pomysłów oraz uzyskać wsparcie wspaniałych kobiet w podobnej sytuacji. 

Wartość: 500 zł

Wybierz bilet i dołącz do 4-dniowego WARSZTATU Gotowa na Związek, aby wyjść z błędnego koła i zbudować związek, jakiego pragniesz

Wśród osób, które są na żywo, losujemy cenne nagrody, opłaca się być na żywo.

Warsztat zaczyna się już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Spotkanie poprowadzi prawdopodobnie jedyny mężczyzna, który rozumie kobiety.

Grzegorz Kordek

ekspert psychologii płci, autor, mówca

  • Znany w Polsce jako wiodący ekspert w zakresie Psychologii Płci
  • Mówca motywacyjny szczególnie ciepło odbierany przez kobiety
  • Z jego opinii korzystają największe polskie telewizje, rozgłośnie radiowe
  • Szczególnie ceniony za to że w prosty sposób tłumaczy to co skomplikowane 

Coach, trener, mentor dający szybkie zrozumienie problemu oraz pokazujący praktyczny kontekst wykorzystania prezentowanych strategii, taktyk i metod.

Terapeuta pomógł tysiącom par zrozumieć siebie i odkryć na nowo radość w byciu razem.

Styl Grzegorza, łączy wielką energię z błyskotliwym poczuciem humoru, ale przede wszystkim przekazuje bardzo konkretnie skomplikowaną wiedzę w prosty wręcz samo przyswajalny sposób. 

Współpracuje między innymi z Johnem Grayem autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” z Anne Moir autorką bestsellera “Płeć Mózgu”

© Copyright 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone